Kalėdinė dovana darželio vaikams

2018-01-26

2017 m. gruodžio gale darželis įsigijo interaktyviąsias grindis.  Tai inovatyvi priemonė, skirta lavinti vaikų judesių koordinavimą, reakciją bei loginį mąstymą. Interaktyvių grindų pagalba  lavinami ne tik vaikų judesiai, bet ir matematiniai sugebėjimai, vaikai turi galimybę susipažinti su abėcėle, planetomis, rinkti miško gėrybes arba tiesiog žaisti smagius žaidimus, tokius, kaip futbolas arba boulingas čia pat salėje. Vaikai – tiek maži, tiek didesni -pamėgo smagią veiklą jau nuo pat pirmojo bandymo. Kūno kultūros mokytoja Edita savo užsiėmimų metu leidžia išbandyti vis kitas užduotis ir žaidimus, kurie suteikia vaikams daug džiaugsmo ir teigiamų emocijų.

Ši priemonė taip pat puikiai tinka vaikams, turintiems specialiųjų poreikių. Kaip tik sausio 19 d. ir vyko spec. pedagogės Nataljos, soc. pedagogės Jolitos ir kūno kultūros mokytojos Editos inicijuota interaktyvių grindų „prisijaukinimo“ veikla spec. poreikių vaikams. Vaikams tai buvo nauja, smagi pramoga, sužadinanti įvairius pojūčius.