Olimpinė karta

2017-04-02

Kovo 30 d. Kauno „Žalgirio“ arenoje vyko Olimpinio švietimo kongresas – projekto „Olimpinė karta“ renginys, siekiantis kartą į metus pakviesti projekto narius ir kitas Lietuvos ikimokyklinio ugdymo įstaigas ir bendrojo ugdymo mokyklas, pedagogus, visus besidominčius olimpiniu sąjūdžiu pasidalinti nuveiktais darbais, pasiektais rezultatais, lūkesčiais, aptarti olimpinio švietimo perspektyvas Lietuvoje ir pasaulyje, gilintis į su olimpizmu susijusias sritis.

Kadangi darželis – „Olimpinės kartos“ narys, kongrese dalyvavo ir mūsų įstaigos atstovai: direktorė R. Vaisietienė ir neformaliojo ugdymo (kūno kultūros) pedagogė Edita Kibirkštytė. Bendrojoje dalyje dalyviai klausėsi lietuvių ir užsienio pranešėjų, o antroje dalyje vyko darbas sekcijose, kur buvo aptariami praktiniai olimpinio judėjimo bendruomenėse klausimai.

Kongrese už savo veiklą projekte per ataskaitinius metus buvo apdovanoti pedagogai ir ugdymo įstaigos. Mūsų darželis buvo nominuotas kaip „Metų olimpinė  įstaiga“, gavome padėką už iniciatyvumą ir aktyvią veiklą projekte „Olimpinė karta“.