Aš saugus kai žinau

2016-09-19

Rugsėjo 12-16 dienomis „Boružėlės“ grupėje plėtojome temą „Aš saugus kai žinau“. Kad vaikams tema būtų įdomesnė į svečius pasikvietėme Liepos tėvelį. Jis mielai sutiko dalyvauti vaikų ugdomojoje veikloje ir improvizavo meistrą.

Į grupę atvyko su šalmu, specialia meistro apranga ir „stebuklingu lagaminu“. Vaikai pamatę meistrą buvo nustebę, bet visi pažino, kad tai Liepos tėvelis. Pirmiausia vaikams papasakojo, kodėl meistrui reikalingas šalmas, akiniai, pirštinės, apsauga ant burnos. Vaikai buvo susidomėję šalmu. Daugelis norėjo jį užsidėti. Vėliau iš „stebuklingo lagamino“ vis išimdavo kokį tai pavojingą daiktą, plaktuką, vinis, varštu, grąštus. Išėmus pavojingus daiktus vaikams eikėjo pasakyti,  kodėl jis pavojingas, kaip su juo reikėtų elgtis. Vaikai buvo drąsūs, reiškė savo mintis, išsakė įgytas žinias. Vaikams ypatingai patiko pagelbėti meistrui ir sukalti dėžutę iš medžio lentučių. Kai kas išbadė kaip plaktuku reikia kalti vinį. Susidomėję stebėjo, kaip išdeginamos gėlytės ant dėžutės sienelių ir patys bandė deginti  medieną.

Už puikų bendradarbiavimą ugdant „Boružiukų“ grupės vaikus kuo nuoširdžiausią ir didžiausią AČIŪ tariame Lieputės tėveliui.

Auklėtoja Vida Kvaraciejūtė