Atradimų ir pažinimo savaitė

2017-02-24

„Drugelio”grupės vaikai aktyviai veikė ,,Atradimų ir pažinimo“ savaitės metu. Vaikai atliko bandymus ir eksperimentus su jiems gerai pažįstamais daiktais, atrasdami juose kažką naujo, įdomaus, netikėto. ,,Drugeliukai“ eksperimentavo su žvakutėmis, vandeniu, pienu, miltais, druska, išbandė piešimą ant šlapio popieriaus, stiklo, veidrodžio. Vaikai minkė tešlą iš miltų ir druskos ir darė iš jos darbelius. Maišė ir kepė smagurių blynus, vaišino jais draugus. Labai smagu buvo piešti vieni kitiems ant veido, vėliau praustis pačių pagamintu apelsininiu muilu, pūsti muilo burbulų pilis. Brinkinant įvairias kruopas, vaikai nustatė, kad greičiausiai išbrinko ir tris kartus padidėjo grikių kruopų tūris. Penkias dienas acte mirkomas kiaušinis sukėlė nuostabą, kai vaikai nustatė, kad jo lukštas suminkštėjo.

Daug nuostabos, atradimo džiaugsmo buvo galima pamatyti vaikų akyse.

Grupės auklėtoja Inga Averkienė