Baigėsi projektas „Meškučio Kubušo gamtos mylėtojų klubas“

2016-02-19

Baigėsi tarptautinio projekto „Meškučio Kubušo gamtos mylėtojų klubas“  II programos etapas, kuriame per du 2015 m. pusmečius dalyvavo 6 mūsų darželio grupės: „Aguonėlės“, „Ežiuko“ ir „Varpelio“ (auklėtojos Asta Buragienė, Julė Zita Masionienė, Aldona Aleksonienė, Virginija Šoliūnienė, Vilma Čebatorienė ir Laima Balčytė) bei „Naminuko“, „Bitelės“ ir „Pelėdžiuko“ (auklėtojos Ramutė Jonavičienė, Vilija Miliauskienė, Marytė Kašėtaitė, Virginija Jarmalavičienė ir Rūta Milašienė). Projekto veiklų aprašymus galima rasti svetainės  archyve.

Šių metų vasario 18 d. grupelė projektą vykdžiusių pedagogių dalyvavo baigiamajame projekto renginyje Kaune. Važiavo ne tuščiomis: vežė projekto veiklų ataskaitas ir originalų stendą (meškiuką Kubušą), kurį pasigaminti padėjo „Ežiuko“ grupės auklėtinės Sofijos mamytė Natalia, bei iš antrinių žaliavų pagamintus projekto talismanus meškinus Kubušus, kurie tarp kitų buvo bene meniškiausi ir efektingiausi. Jų autorės: A. Buragienė, L. Balčytė ir I. Baranauskienė.

Konferencijos dalyvės sužinojo, kad projekto konkurse „Gražiausia vieta Jūsų krašte“ mūsų darželio filmukas projekto organizatorių pripažintas geriausiu (https://www.youtube.com/watch?v=R6aZTwbZooY). O šio konkurso tikslas buvo atrasti gimtajame mieste tokią vietą, kurioje būtų smagiausia būti ir žaisti. Mūsų darželio vaikai išsirinko Vijūnėlio parką, kuriame pramogavo vieną gražią balandžio dieną: važinėjosi ekologišku traukinuku aplink Druskonio ežerą, grožėjosi žydinčiomis sakuromis ir narcizų jūra, siautė parko žaidimų aikštelėje.

Nuo 2016 m. rugsėjo projektą tęs „Drugelio“, „Boružėlės“ ir „Eglutės“ grupių bendruomenės.