Bičių diena

2016-03-31

Yra mūsų darželyje grupė gražiu „Bitelės“ pavadinimu. Kadangi kovo pabaigoje minima Bičių diena, šios grupės bendruomenė nutarė ją gražiai paminėti. Grupės auklėtojos Marytė Kašėtaitė ir Vilija Miliauskienė su vaikais kovo 30 d. sukvietė tėvelius, senelius, brolius ir seses į Bičių popietę. Vaikai rimtai ir atsakingai jai ruošėsi: mokėsi eilėraščių (keletą net patys sukūrė), dainelių, patarlių apie biteles, medų ir pan., net Vytės Nemunėlio „Meškiuką Rudnosiuką“ vaidino. Viskas jiems pavyko labai gražiai. O ir kaip nepavyks, jei prie pasiruošimo ir kostiumų bei dekoracijų gaminimo prisidėjo ir tėveliai. Vaikai ir auklėtojos dėkoja Luko ir Mato tėveliams už avilius, Nidos mamytei – už bitininko kostiumą, labai tikusį auklėtojai Vilijai, pabuvusiai bitininku ir papasakojusiai vaikams apie medkopį, o visiems tėveliams – už įspūdingus artistų kostiumus.

Auklėtoja V.Miliauskienė