Boružiukai aplankė policininkus

2016-10-04

Spalio 2 dieną, policininkai švenčia angelų sargų dieną. Ir mes, „Boružėlės“ grupė, turime tėvelį policininką, nusprendėme pasveikinti jį ir jo kolegas su šia diena.

Vaikučiai savo mažom rankytėm klijavo gėlytes ir su nekantrumu laukė susitikimo su policininkais. Mus pasitiko Augusto tėtis, jis vaikams parodė monitorius, kur stebi mašinų ir pėsčiųjų eismą. Vaikai turėjo galimybę pabendrauti su pareigūnais, apžiūrėti komisariato patalpas, ginklus, pasimatuoti antrankius, neperšaunamą liemenę. Pareigūnai papasakojo daug negirdėtų dalykų, kurie mažam vaikučių pasauliui kartais atrodo sunkiai suvokiami.

Labiausiai vaikams patiko kieme išrikiuotos policijos mašinos, motociklai. O su triračiais dviračiais buvo smagu pasivažinėti.

Po smagaus susitikimo ir įgytų naujų žinių, vaikai dar gavo dovanų, knygelę apie saugų eismą ir atšvaitą.

Į darželį „boružiukai“ sugrįžo pilni įspūdžių, keletas pažadėjo užaugę būti policininkais.

Ačiū Augusto tėveliui ir jo kolegom už svetingą priėmimą.

Auklėtoja Vida Kvaraciejūtė