„CHA-CHU”!!! – taip atsisveikina piratai

2017-11-18

Darželyje vaikai vėl dūksta!!! Piratų kapitonas, taip pasivadinęs Karolio Dineikos sveikatingumo parko fizinio aktyvumo vadovas, Gediminas Grigelis sugrįžo pas vaikus su nauja energija ir šėlionėm. Užsiėmimai su Piratu skatina išlaisvinti vaikų emocijas. Visi pratimai atliekami dūkimo forma, vaikai šaukia, rėkia, juokiasi – dūksta! Tai pažadina vaikų fantaziją, stiprina pasitikėjimą savimi, leidžia įveikti baimės barjerą. Dūkstant vaikai mokosi kvėpavimo, fizinio aktyvumo ir rimties pratimų.

Vaikai dūko ne tik darželyje, bet ir Karolio Dineikos sveikatingumo parke.

,,Ąžuoliuko”, ,,Meškiuko”, ,,Voveraitės”, ,,Bitelės” ir ,,Saulutės” grupių vaikai dėkoja piratų kapitonui Gediminui už įdomiai ir linksmai praleistą laiką.

 ,,CHA-CHU”!!! – taip atsisveikina piratai J

Kūno kultūros mokytoja Edita Kibirkštytė