Čiurlionio krašto spalvos

2016-06-03

Š.m. birželio 2 dieną Druskininkų lopšelio darželio „Žibutė“ auklėtiniai, lydimi pedagogių Nataljos Bulotienės ir Sigitos Opulskienės lankėsi Čiurlionio meno mokyklos dailės skyriuje, kuriame birželio 1-3 dienomis  vyksta V-asis tarptautinis vaikų ir jaunimo dailės konkurso festivalis „Čiurlionio krašto spalvos“.

            Mažuosius meno gerbėjus pasitiko M. K. Čiurlionio meno mokyklos mokytoja Alė Kalėdienė, kuri pravedė ekskursiją, pristatė dailės festivalio konkurso dalyvius, svečius iš Baltarusijos Gardino dailės mokyklos, Lazdijų meno mokyklos Veisiejų dailės skyriaus, Lazdijų meno mokyklos Seirijų dailės skyriaus ir Kalvarijos meno mokyklos. Darželinukai turėjo galimybę stebėti kūrybinį procesą, susipažino su tapymo technikomis, priemonėmis. Taipogi apžiūrėjo VDA Kauno fakulteto I, II kursų studentų darbų parodą. Mokytoja Alė Kalėdienė pristatė, apibūdino parodoje esančius eksponatus, jų atlikimo techniką. Vaikučiai apžiūrėjo Druskininkų meno mokyklos dailės skyriaus mokinių diplominius darbus bei sužinojome, kad birželio 1-ą dieną vyko ilgiausia Druskininkų meno mokyklos dailės skyriaus mokinių darbų paroda, skirta tarptautinio vaikų ir jaunimo dailės konkurso festivalio „Čiurlionio krašto spalvos“ penkmečiui.

            Nuoširdžiai dėkojame Druskininkų meno mokyklos dailės skyriaus mokytojai Alei Kalėdienei už įdomią edukacinę ekskursiją, patirtus įspūdžius.

                                    Natalija Bulotienė