Futboliuko Kalėdos

2015-12-14

Jungtinė penkiamečių komanda iš „Bitelės“ ir „Naminuko“ grupių gruodžio 12 d. dalyvavo baigiamąjame respublikinio projekto „Mažais žingsneliais didžiojo futbolo link“ renginyje – festivalyje „Futboliuko Kalėdos“, kuris vyko Kaune, Nacionalinėje futbolo akademijoje. Čia susirinko bendraamžiai iš visų projekte dalyvavusių ikimokyklinių įstaigų. Mūsų penkiamečių komanda, pasipuošusi rėmėjo, FK „Druskininkai“ prezidento Alberto Katilovskio dovanota sportine apranga ir nykštukų kepurėmis (taigi futboliuko Kalėdos!), atrodė tikrai šauniai ir nepasimetė tame didžiuliame tokių pačių nykštukų iš visos Lietuvos būryje. Globojami tėvelių, direktorės Rasos Vaisietienės ir kūno kultūros pedagogės Editos Kibirkštytės bei auklėtojos Ramutės Jonavičienės, jaunieji mūsų futbolininkai jautėsi puikiai. Varžybų užduotys buvo pagal vaikų jėgas, pasiklysti didelėje aikštėje neleido ir smagią nuotaiką palaikė didieji nykštukai – renginio koordinatoriai. Visa komanda buvo apdovanota prizais – siurprizais, bet didžiausias laimėjimas buvo pats dalyvavimas tokiame masiniame ir puikiai organizuotame renginyje. Ir pedagogės, ir tėvai pripažino, kad tokios šventės vaikams duoda be galo daug naudos: leidžia pasijusti svarbiems, moko bendravimo ir elgesio kultūros, praplečia socialinę erdvę ir, žinoma, skatina sportuoti.