„Futboliuko Kalėdose“ šiemet pramogavo „Ežiuko“ grupės komanda

2017-12-17

Gruodžio 16 dienos rytą ,,Ežiuko“ grupės ( futbolo turnyro Darželio taurei laimėti nugalėtojų)  komanda – Eleonora, Elinga, Raigardas, Matas, Ignas dvi Lėjos ir Povilas – pasipuošę futbolo apranga ir nykštukų kepurėmis, išskubėjo į tradicinį , patį didžiausią RIUKKPA (Respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociaciją) renginį ,,Futboliuko Kalėdos 2017“, kuris vyko Nacionalinėje futbolo akademijoje, Kaune. Juos lydėjo auklėtoja Aldona, kūno kultūros mokytoja Edita ir tėveliai.

                      Ar ten vyko futbolo varžybos? Tikrai ne!!! Tai buvo šventė, į kurią sugužėjo visi sportiškiausi Lietuvos „nykštukai“, net 500! Vaikai sportavo čia ir dabar. Futbolo manieže įrengtose „stotelėse“  vaikų laukė didysis Nykštukas – teisėjas, kuris sudomindavo įdomiu žaidimu, estafete ar pasiūlydavo pažaisti futboliuką.

                      Žaidimas, azartas, greitis… ne visada gali sužiūrėti, iš kur atskrenda kamuolys. Kai kurie netikėti kamuolio smūgiai nuliūdino mūsų „nykštukus“, bet įdomi aplinka, draugų, tėvelių, pedagogų palaikymas ir Kalėdų Senelio dovanos sugrąžino gerą nuotaiką ir jėgas.

Kalėdų senelis tikrai yra, netikit? „Ežiuko“ mažųjų futbolininkų komanda jį jau sutiko, be to, jis moka žaisti futbolą!!!  :lol:

Gražių ir šiltų artėjančių švenčių!

Kūno kultūros mokytoja Edita Kibirkštytė