Futbolui – taip!

2017-10-02

Rugsėjo 23-30 d. visoje Europoje švenčiama Grassroots week (masinio futbolo savaitė), skirta kuo trankiau paminėti ir pasidžiaugti futbolo renginių/festivalių grožiu ir linksmybėmis. Ta proga UEFA vykdo kampaniją, kuri apjungia visas 55 UEFA valstybes, ir kviečia visą šią savaitę organizuoti šventes vaikams ir suaugėliams.

LFF skiria daug lėšų ir dėmesio Lietuvos ikimokyklinukų masiniam futbolui – pedagogų mokymams, vaikams pritaikytam inventoriui. Šiais renginiais norima parodyti, kiek naudos jų indėlis duoda vaikams, kaip plačiai pritaikomos įgytos žinios.

Mūsų darželis yra respublikinio ilgalaikio projekto „Futboliukas“ dalyvis, todėl taip pat dalyvavo masinio futbolo savaitėje. Šiam žaidimui išnaudojome mūsų socialinių partnerių – Jaunimo užimtumo centro – aikštynus.

Futboiukas – smagus žaidimas ikimokyklinukams. Darželyje turime nemažai priemonių jo organizavimui: dalyvaudami projektuose „Futboliukas“, „Užauginkime Ronaldo Lietuvai“ ir iš LFF paramos fondo gavome trejus vartelius, nemažai futbolo kamuolių (skirtų aikštei ir salei), bokštelių ir aikštės žymeklių, tinklą dirbtinės dangos aikštelei kieme, kurią įsirengėme taip pat iš projekto lėšų.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui

Zita Valentukonytė