Gimtinės keliu

2016-03-15

Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo dieną mūsų darželis pasitiko gražiu renginiu – kovo 10 d. mažieji varžėsi skaitovų konkurse „Gimtinės keliu“. Konkursas jau tampa tradiciniu– pernykštis buvo skirtas Nepriklausomybės atkūrimo 25-čiui.

Šiemetiniame konkurse dalyvavo visų ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių vaikai. Mažieji išmoko daug gražių eilėraštukų apie gimtinę Lietuvą, vaikystę, gamtą ir kt. Atrankų komisija – direktorė Rasa Vaisietienė, direktoriaus pavaduotoja ugdymui Zita Valentukonytė ir logopedė Danutė Bakanauskaitė išrinko po vieną skaitovą iš kiekvienos grupės, kurie dalyvavo finaliniame renginyje – iš viso 11: Dyja Jančiulytė, Emilis Valalis, Elinga Bujokaitė, Daina Mataitė, Ričardas Malinauskas, Miglė Krupinskaitė, Liepa Žūkaitė, Elzė Krasnickaitė, Eglė Krupavičiūtė, Urtė Baležentytė ir Emilija Večkytė.

Finale mažuosius skaitovus vertino lopšelio-darželio tarybos pirmininkas Artūras Skausmenis, logopedė Danutė Bakanauskaitė  ir auklėtoja Zita Kaušauskienė. Išrinkti geriausią buvo tikrai nelengva, nes vis skaitovai buvo puikiai pasiruošę. 3-4 m. grupėje laimėtoju buvo paskelbtas „Boružėlės“ gr. auklėtinis Ričardas Malinauskas, 5-6 m. grupėje išraiškingiausiai deklamavo Eglė Krupavičūtė iš „Pelėdžiuko“ gr. Visi dalyviai buvo apdovanoti diplomais ir knygelėmis, skanavo šventinio torto.

Ačiū auklėtojoms M.Kašėtaitei ir V.Čebatorienei už konkurso organizavimą, salės appipavidalinimą. Konkursui šventiškumo įnešė meninės dalies dalyviai – „Saulutės“ ir „Ąžuoliuko“ grupių dainininkai ir šokėjai, parengti mokytojo Lino, deklamatoriai Kornelija Vaicekauskaitė iš „Naminuko“ gr. ir Arijus Balčius iš „Pelėdžiuko“ gr.

Ačiū grupių pedagogėms ir tėveliams, ruošusiems vaikus konkursui, parinkusiems jiems gražius eilėraštukus ir pamokiusiems juos išraiškingai deklamuoti.