Grožimės gimtuoju miestu

2017-04-25

Kai ikimokyklinių grupių savaitės planuose atsiranda tema „Sukam kelionių ratuką“, po mietą pasklinda būreliai mūsų auklėtinių. Balandžio 25 d. pasigrožėti pavasariniais Druskininkais šviečiančiomis liemenėmis apsirengę iškeliavo „Varpelio“ ir „Eglutės“ grupių vaikai su auklėtojomis. Nuo darželio pasukę link „Draugystės“ sanatorijos pro lenktą tiltelį eidami pakeliui stebėjo atbundančios gamtos reiškinius, žymesnius miesto objektus – pastatus, paminklus. Galutinis „turistautojų“ tikslas buvo narcizų pieva Vijūnėlės parke.

Įspūdžių vaikai parsinešė daug. Kai kurie gal jau buvo matę žydinčią pievą per Narcizų šventę, bet su draugais keliauti – visai kas kita. O kai dar auklėtojos atkreipia dėmesį į įvairius įdomius dalykus pakeliui, ir sužinai tiek daug naujo apie gimtąjį miestą…