Ikimokyklinukų žiemos olimpiados akimirkos

2018-02-10

Nors iškilmingą olimpiados atidarymą organizavome vasario 6 d., kaip tikroje olimpiadoje rungtys vyko dar prieš oficialų atidarymą – jau nuo sausio 23 d. Iki vasario 9 dienomis visų amžiaus grupių vaikai sportavo tradicinėse ir netradicinėse erdvėse: žaidė ledo ritulį darželio teritorijoje ir ant Druskonio ežero ledo, rungtyniavo biatlono ir akmenslydžio rungtyse. Daugiausiai jėgų pareikalavo rogučių sportas. Vaikai iš širdies išdykavo ir džiaugėsi čiuoždami su rogutėmis ir čiuožynėm nuo kalniukų: prie Druskonio ežero, pušyne prie Nemuno. Patys mažiausieji savo jėgas išbandė čiuoždami nuo kalniuko prie ,,Atgimimo“ mokyklos.

Ačiū šiemetinei žiemai už sniegą ir ledą – už galimybę vaikams patirti žiemos sporto malonumus. Ačiū pedagogėms, išnaudojusioms tradicines ir netradicines erdves olimpiados rungčių organizavimui. Teigiamų emocijų buvo su kaupu, sportinė veikla gryname ore pasitarnavo vaikų fizinės sveikatos stiprinimui, o olimpiados talismanų – pingvinų – gaminimas kartu su tėveliais ir auklėtojomis lavino vaikų meninius gebėjimus. Olimpiada savo tikslus pasiekė!

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Zita Valentukonytė