Išvyka į Suvalkus

2017-12-17

Gruodžio 5 d. buvo labai įsimintina „Saulutės“ grupės priešmokyklinukams – jie keliavo į svečius pas naujuosius draugus iš Suvalkų 2-jo vaikų darželio. O draugais jie tapo tarptautinės programos Interreg Lietuva – Polska  projekto „Būsi aktyvus – būsi sveikas“ dėka.

Nuvykę į Suvalkus vaikai ir juos lydinčios darželio direktorė Rasa, kūno kultūros mokytoja Edita ir priešmokyklinio ugdymo pedagogė Virginija buvo sutikti labai šiltai. Susipažinę ir apžiūrėję darželį, kuris tikrai kitoks nei mūsiškis, vaikai buvo pakviesti mankštai, tada smagiai sportavo estafetėse, dainavo savo šalies dainas, buvo pakviesti dalyvauti anglų kalbos pamokėlėje. Kalbos barjeras vaikams nelabai ir trukdė, o susėdus prie bendro vaišių stalo daug kalbų ir nereikėjo.

Mūsų priešmokyklinukai grįžo namo apdovanoti žaidimais ir balionais, pavargę, bet pilni kuo geriausių įspūdžių. Pedagogai kelionės metu susipažino su ikimokyklinio ugdymo specifika Lenkijos darželiuose, kuri kažkiek skiriasi nuo mūsiškės. Tačiau viena yra bendra visiems – geranoriškas bendravimas ir siekimas pasidalinti viskuo, ką turi geriausio, gražiausio. Video.