Kalėdinis spektaklis mokyklėlėje

2015-12-18

Gruodžio 17 d. „Naminuko“ gr. vaikai su auklėtojomis Ramune Jonavičiene ir Janina Belskyte bei auklėtojo padėjėja Alina Volungevičiene lankėsi pas „Atgimimo“ mokyklos pradinukus pakviesti Martyno mamytės, socialinės pedagogės Agnės. Ji pasitiko vaikus, aprodė klases, vaikai grožėjosi kalėdinėmis dekoracijomis. Su vaikais pabendravo ir mokyklos direktoriaus pavaduotoja ugdymui Virginija Žėkaitė.

2b klasės mokiniai, kurie beveik visi lankę mūsų darželį, su savo mokytoja Ž. Baležentiene parodė kalėdinį spektaklį. Mokinukai vaidino kaip tikri aktoriai profesionalai. Labai įspūdingos buvo kaukės ir dekoracijos.

Darželinukai žiūrėjo užgniaužę kvapą. Po spektaklio vaikus nudžiugino nykštukas, kuris po eglute svečiams paliko Kalėdų senelio laišką ir dėžę saldžių dovanų.

Auklėtoja Ramunė Jonavičienė