Knygelių draugai

2016-04-27

Balandžio 26 d. „Bitelės“, „Naminuko“ ir „Pelėdžiuko“ gr. vaikai dalyvavo Druskininkų viešosios bibliotekos A.Lindgren vaikų literatūros skyriaus organizuotame rytmetyje „Atverkime knygai duris“. 10 val. bibliotekos tarpduryje vaikus pasitiko skyriaus vedėja Lina Galinienė, šiam rytmečiui tapusi žaliuoju Drakoniukiu ir taip žaismingai įvedusi vaikus į smagų ir šviesų vaikų literatūros pasaulį. Vaikai galėjo pavartyti knygeles, esančias pačiame skyriuje, vėliau visi užlipo į antrą aukštą, į vaikų skyriaus skaityklą,  kur ponia Lina  surengė vaikams mini viktoriną apie knygos atsiradimą, papasakojo apie knygų įvairovę, parodė didžiausią ir mažiausią knygą, esančias bibliotekoje, pasiūlė vaikams pavartyti skaitykloje esančias knygeles. Mažieji su dideliu entuziazmu puolė prie lentynų, vartė knygutes, dalijosi įspūdžiais. Kai kurie prisipažino, kad jau yra čia buvę – su broliais, sesėmis, mamytėmis ar tėčiais. Bibliotekos darbuotojos pagyrė vaikus ir pakvietė tuos, kurie dar nebuvę bibliotekoje, ateiti su savo šeimos nariais, pasibūti skaitykloje ar pasiimti knygelių paskaityti į namus. Vaikai nuo bibliotekininkių gavo dovanų: saldainių, knygelių, skirtukų, pasakų ir dainelių audio įrašų. O auklėtoja Virginija  perdavė bibliotekai  „Ežiuko“ ir „Pelėdžiuko“ grupių vaikų pagamintas knygeles.

Dėkojame viešosios bibliotekos darbuotojoms už  šiltą ir turiningą renginį. Abipusis bendradarbiavimas, besitęsiantis jau eilę metų, išvykos į bibilioteką skatina vaikus domėtis knyga, greičiau išmokti skaityti ir pasinerti į nuostabų fantazijų, nuotykių ir stebuklų pasaulį, kuris padeda vaikams  augti…