Konkursuose dalyvauti smagu ir sveika!

2017-02-06

Vasario 4 d. Druskininkuose vyko LTeam olimpinis žiemos festivalis. Mūsų darželio bendruomenė atsiliepė į organizatorių kvietimą dalyvauti jo metu vykstančių Lietuvos mokyklų žaidynių žiemos finalinio etapo sirgalių konkurse. Trys pedagogų, tėvų ir vaikų komandos: „Boružėlės“, „Eglutė“ ir „Čiuožinukai“ (jungtinė „Drugelio“ ir „Saulutės“ grupių bendruomenių komanda), susigalvoję olimpinius šūkius, pasirūpinę atributikos ir plakatų, aktyviai „sirgo“ už jiems priskirtas komandas. „Boružėlės“ palaikė berniukus futbolininkus Atgimimo mokykloje, „Čiuožinukai“ emocijas liejo Sporto centro salėje, palaikydami mergaites krepšininkes, o „Eglutės“ sirgalių komanda skandavo mergaitėms, Snow arenos teritorijoje lenktyniavusioms kalnų slidinėjimo rungtyje.

Po varžybų pilni emocijų ir geros nuotaikos visi susirinko į Snow areną, kur vyko geriausių sportininkų ir šauniausių sirgalių komandų apdovanojimai. „Boružėlių“ ir „Eglutės“ komandos gavo padėkos raštus, o „Čiuožinukai“ paskelbti antros vietos laimėtojais! Sveikiname!

Prizinis tortas buvo paragautas dar Arenoje, o į namus išsinešta gera nuotaika bei teigiamos emocijos, pasidalintas bendravimo džiaugsmas, tikimės, paskatins įstaigos bendruomenę aktyviai dalyvauti kituose sportiniuose ir sveikatinimo renginiuose.