Kviečiame į mini galeriją

2017-04-25

Šviesiajame darželio koridoriuje šalia foje jau nuo seno buvo eksponuojami vaikų piešiniai, kitų ugdymo įstaigų auklėtinių ar miesto tautodailininkų meninės kūrybos darbai. Po remonto ant ekspozicinės sienos buvo sumontuota įrėmintų paveikslų kabinimo įranga, kuri užtikrino geresnę eksponavimo kokybę.

Šiuo metu mūsų „mažojoje galerijoje“ vieši dvi parodos iš Druskininkų M.K.Čiurlionio meno mokyklos: mokytojos Gintarės Baublytės mokinių (4-6 m. amžiaus vaikų) kūrybinių darbų paroda bei mokytojos Neringos Akstinienės vadovaujamų 3a ir 3b klasių vaikų  darbų paroda „Margaspalviai juostų raštai“, skirta Tautinio kostiumo metams.

Šių mokytojų, o taip pat mokytojų Gulnaros Kupčinskienės, Onutės Zakarienės auklėtinių darbais jau ne kartą grožėjosi lopšelio-darželio vaikai, tėvai ir darbuotojai. Tikimės, kad darželio erdves dar ne kartą papuoš Meno mokyklos jaunųjų dailininkų kūriniai.