Kviečiame į parodą

2018-01-26

Tęsiasi bendradarbiavimas su Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos V. K. Jonyno dailės skyriaus pedagogais ir moksleiviais. Darželiui įsirengus sieną piešinių ir kt. kūrybinių darbų ekspozicijai, šios mokyklos mokytojai mielai eksponuoja joje savo mokinių darbus.

Sausio 24 d. mokytoja Neringa Akstinienė pristatė 1A ir 1B klasių  mokinių kūrybinių darbų parodą „Užgavėnių kaukė“, kuri džiugins darželio bendruomenę iki vasario pabaigos.  Ant popieriaus lapų nutapytos ir kitomis medžiagomis (siūlais, kailiu, popieriaus karpiniais) dekoruotos kaukės atrodo tikrai įspūdingai, mūsų ikimokyklinukai praeidami jomis gėrisi, komentuoja. Kviečiame ir tėvelius bei darželio svečius pasigrožėti vaizdinga paroda.