Mano šeima – žydintis medis

2017-05-16

Gegužės 15 d. nuotaikingu ir šventišku koncertu „Mano šeima – žydintis medis“ paminėjome Šeimos dieną. Ant papuoštos darželio pakylos, kviečiami renginio vedėjos auklėtojos Ritos Rimkevičiūtės, vieni po kitų kilo „Varpelio“, „Drugelio“, „Saulutės“, „Eglutės“, „Ežiuko“, „Pelėdžiuko“ ir „Boružėlės“ grupių vaikai, gražiausias daineles skirdami mamytėms, tėveliams, seneliams. Labai gražiai deklamavo miesto maižųjų skaitovų  konkurso dalyviai iš „Drugelio“  (Daina Mataitė), „Pelėdžiuko“ (Elinga Bujokaitė) ir „Ąžuoliuko“(Tauras Senkevič) grupių. O „Boružėlės“ grupės auklėtinė Liepa Maskalenkaitė į sceną užlipo kartu sus savo tėveliu ir padeklamavo jam tikrą meilės prisipažinimą…

Visas darželio bendruomenės šeimas šiltai pasveikino darželio direktorė Rasa Vaisietienė, o savo skambias dainas skyrė meninio ugdymo pedagogas Linas Savulionis ir gražus duetas – auklėtoja Rita Rimkevičiūtė ir Ievutės  mamytė  Kristina Uteševa.

Kieme šia proga buvo išeksponuota vaikų piešinių paroda „Mes visi – didelė ir draugiška šeima“.

„Šeima yra vienintelė tikra sąskaita banke. Jei nepamiršit kasdien jos papildyti meile, švelnumu, ištikimybe ir pasiaukojimu, tai užaugs stebuklingos palūkanos“, – teigia italų rašytojas Bruno Ferrero. Tokios „banko sąskaitos“ linkim visoms darželio bendruomenės šeimoms!