Mažųjų olimpiada

2016-03-05

Jau treti metai mūsų darželio priešmokyklinukai dalyvauja respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) organizuojamoje „Mažųjų olimpiadoje“. Šiemet pirmajame olimpiados etape teko varžytis su lopšelio-darželio „Bitutė“  (kurie ir organizavo I-ąjį etapą), Viečiūnų pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Linelis“ ir Leipalingio pagrindinės mokyklos ikimokyklinio ugdymo skyriaus „Liepaitė“ komandomis. Mūsiškiai – jungtinė „Saulutės“ ir „Ąžuoliuko“ grupių komanda, padedami priešmokyklinio ugdymo pedagogės V. Žarnauskienės ir RIUKKPA narės kūno kultūros pedagogės E. Kibirkštytės, intensyviai ruošėsi tikrai nelengvoms rungtims. Varžybų dieną – kovo 2-ją, pasipuošę gražia pono A. Katilovskio dovanota apranga, vaikai buvo pilni ryžto bei noro nugalėti. Deja, šįkart varžybos palankiau susiklostė „Linelio“ ir „Bitutės“ komandoms. Linkime jiems sėkmės kitame etape, o mes dar daug įvairių sportinių renginių organizuosime patys bei dalyvausime rengamuose savivaldybės įstaigų. Gyvename pagal olimpinį principą – laimėti norisi, bet svarbiausia – dalyvauti!