Meilės juosta mamai

2016-04-21

Balandžio 21 d. „priekinis“ darželio kiemas suklego vaikų balsais, suskambo smagiomis melodijomis, „pražydo“ popierinėmis tulpėmis. Atsiliepdami į Jonavos lopšelio-darželio „Lakštingalėlė“ kvietimą prisijungti prie respublikinio plenero, iš piešinukų „audėme“ meilės juostą mamai… Spalvotomis kreidelėmis apsirūpinę ikimokyklinių ir priešmokyklinių grupių vaikai (o vėliau ir lopšelinukai), auklėtojos, kai kurios mamytės ant šaligatvio piešė gražiausius linkėjimus mamoms. Smagia muzika veiklą pagyvino meninio ugdymo pedagogas Linas. „Boružėlės“ grupės auklėtoja Vida, atsakinga už plenero organizavimą, linkėjo kūrybingo darbo, o į piešinius sudėti visą meilę mamytei…

Spalvingais piešinukais išmarginta Juosta buvo išmatuota: jos ilgis – 85 metrai, plotis – 65 cm. Štai kaip karštai vaikai myli savo mamas!

Laikantis idėjos autorių reikalavimo, pleneras buvo nufilmuotas. Jo filmuką bus galima pasižiūrėti You Tube nuo balandžio 26 dienos (nuorodą paskelbsime).