Metų laikai „Kregždutėje“

2018-02-10

Tęsdami ilgalaikio projekto ,,Metų laikai“ meninę veiklą ,,Kregždutės“ grupės vaikai vėl susitiko su Druskininkų M. K. Čiurlionio meno mokyklos V. K. Jonyno dailės skyriaus  mokytoja bei Benedikto mama Neringa Akstiniene.

Meninė veikla vaikams patinka, todėl jie nekantriai laukė šio susitikimo nuolat klausinėdami, o ką veiksim šiandien. Vaikų išties laukė įdomus užsiėmimas. Plėšydami smulkius balto popieriaus gabalėlius aplikavo debesėlius,  iš kurių kąsniais krito„sniegas“ (vata). O labiausiai vaikus nustebino štampavimas megztomis servetėlėmis, kurias tepė guašu ir spaudė ant popieriaus lapo (snaigės). Vaikai džiaugėsi išvydę snaiges, tik niekaip nesuprato, nes guašu tepė servetėles – o iš kur tos snaigės ant lapo?

Veikla vaikams patiko, nes sugebėjo  užsiimti ja ištisą valandą neklausinėdami, kada baigsim, o klausinėdami, ką toliau darysim. Kiekvienas labai džiaugėsi savo ir draugo darbeliu, nes dviese kūrė žiemos vaizdą.

Mokytoja Neringa pažadėjo ir pavasarį suorganizuoti vaikams įdomią ir neįprastą meninę veiklą.

Auklėtoja Vilija Miliauskienė