Mus vienija sportas

2017-09-18

2017 m. rugsėjo 18 dieną Lietuvos Tautinio Olimpinio komiteto finansuojamo  projekto ,,Mus vienija sportas“ dėka susitiko dviejų ikimokyklinių įstaigų – Druskininkų lopšelio-darželio „Žibutė“ ir Senosios Varėnos „Nykštukas“ vaikai „Nykštuko“ darželyje. Projekto idėja – bendradarbiauti bei dalintis gerąją patirtimi per sportines veiklas, ugdyti aktyvius ir draugiškus vaikus. Neformaliojo ugdymo (kūno kultūra) mokytoja Inga (Varėna) pravedė apšilimo mankštelę, o auklėtoja Aldona (Varėna) sportiškai nusiteikusius darželinukus pamokė žaisti žaidimą ,,Gyvatėlė“. Vaikai savo jėgas išbandė estafečių rungtyse, spalvino raideles ir dėliojo šūkį „Mus vienija sportas“, o varėniškiai pridėjo – darželyje „Nykštukas“. Vaikai rašė svajones ir leido jas į dangų helinių balionų pagalba. Į namus grįžome pavargę, bet laimingi. Iki susitikimo Druskininkuose!