Muzikinis rytmetis „Oi jūs grybai, grybai“

2017-10-06

Spalio 4 d. visų penkių ankstyvojo amžiaus grupių vaikai susirinko į susitikimą su Dėde Rudenėliu, kurį organizavo „Obuoliuko“ grupė. Rudenėlio vaidmenį atliko auklėtoja Zita.

Renginys buvo suplanuotas kiemui, tačiau oras nebuvo labai palankus, todėl visi susirinko į salę. Bet vis tiek buvo labai linksma.  Vaikai ne tik šoko ir dainavo pagal  mokytojo Lino akordeono melodijas, bet ir vardijo grybus bei juos „rinko“, atpažino lapų spalvas, gražiai atliko imitacinius judesius. Į svečius atpūškavo ir Ežiukas („Obuoliuko“ gr. auklėtinė Raselė) su vežimėliu, pilnu grybų.

Visi dalyviai gavo namų darbelius. Pabaigoje visi šoko ,,Kiškių polką”, kur vaikai turėjo galimybę laisvai išreikšti save ir improvizuoti. Visų grupių vaikučiai, tėveliai, darbuotojos, muzikos mokytojas savo gražiomis idėjomis, vaizdinėmis priemonėmis padėjo organizuoti šį linksmą muzikinį renginį.

Auklėtoja Zita Kaušauskienė