Nupiešiu Lietuvą….

2017-02-15

Lietuvos Respublikos prezidentė Dalia Grybauskaitė paragino lietuvaičius vasario 16-ą minėti linksmai ir išradingai. Mūsų darželio pedagogės ir vaikai taip ir padarė: šventiškai nusiteikę, su vėliavėlėmis rankose ir kitokia trispalve atributika pasipuošę, vaikai su auklėtojomis ir tėveliais salėje „kūrė“ Lietuvos žemėlapį, dainavo savo gimtinei skambiausias dainas, deklamavo gražiausius eilėraščius, šoko smagiausius šokius. Viena kitą keisdamos tiek mažųjų, tiek didesnių vaikų grupės ant didelio stilizuoto Lietuvos žemėlapio vieną po kito (ką diktavo „meniniai“ kūrinėliai) klijavo: kas vėliavą ant Gedimino pilies, kas medžius, kas ežerus ir upes, kas namus ir gėles. Šventės pabaigoje visas žemėlapis prisipildė, Lietuva sužydėjo visomis savo spalvomis. Vaikai linksmi fotografavosi prie savo „kūrinio“.

Ačiū „Saulutės“ grupės priešmokyklinio ugdymo pedagogei Virginijai Žarnauskienei, auklėtojai Janinai Belskytei, meninio ugdymo mokytojui Linui Savulioniui už gražų sumanymą, o „Saulutės“ grupės priešmokyklinukams ir visų kitų grupių ikimokyklinukams – už tokį šaunų to sumanymo įgyvendinimą. Lietuvos gimtadienio šventė buvo tikrai spalvinga ir linksma!

O darželio koridoriuose tėveliai, darbuotojai ir svečiai gali pasigrožėti vaikų piešiniais, skirtais Vasario 16-ai, bei tautodailininkių Monikos Lukaševičienės ir Bronės Čakienės išaustomis tautinėmis juostomis.