O, spalvotoji knygele, vesk mane į savo šalį!

2017-04-02

Tarptautinei vaikų knygos dienai skirtą renginį „O, spalvotoji knygele, vesk mane į savo šalį!“ organizavo „Drugelio“ grupės bendruomenė (auklėtojos Inga ir Laimutė, auklėtojo padėjėja Irma ir vaikai, o jiems padėjo meninio ugdymo pedagogas Linas).

Taigi, kovo 31 d. darželio salė vos sutalpino visus tą dieną į darželį atėjusius vaikus: nuo lopšelinukų iki priešmokyklinukų. Kitaip ir būti negalėjo, nes kiekviena grupė atėjo su savo „namų darbu“, kurį būtinai reikėjo pristatyti. Visi nekantriai laukė Gandro (auklėtojos Ingos), kuris „atskrido“ su dideliu lagaminu, pilnu įvairiausių žaislų – pasakų personažų, pagamintų vaikų tėvelių. Gandras ėmė iš lagamino vieną po kito žaislą, o vaikai, atpažinę savo žaisliuką, atliko savo pasirodymus, susijusius su žaislo – personažo pavadinimu, istorija, pasaka, iš kurios tas žaislas „atsirado“. Mažiukams padėjo auklėtojos, o didesnieji patys dainavo, deklamavo, vaidino ir taip pristatė savo grupės personažą. Gandras labai džiaugėsi vaikų pasirodymais ir už tai jiems paruošė siurprizą: susikvietęs savo gandriukus, žiogelius, gėlytes ir varlytes, suvaidino smagiuosius „Kvaksės nuotykius“, kurių moralas toks: reikia draugiškai gyventi, nesipykti, nes kitaip prisišauksi bėdos…