Pasaulinė sveikinimosi diena „Žibutėje“

2017-11-22

Nėra geresnės progos eiti į svečius kaip Pasaulinę sveikinimosi dieną – lapkričio 21- ąją. Ta proga, projekto „Pasivaikščiojimai su specialistais“ vaikai svečiavosi „Varpelio“ grupėje. Svečius šiltai priėmė grupės auklėtoja Vilma Čebatorienė su auklėtiniais. Tai buvo jos sumanymas, kad auklėtiniai mokytųsi bendravimo, pagarbos draugui, emocinio raštingumo.

Sveikinimasis gali  būti ne tik kultūringas, bet ir linksmas. Vaikai mokėsi ne tik šiltai paspausti draugui ranką, bet ir sveikinosi išradingai: nosimis, „davė žaibą“, pirštukais ir savo sugalvotais būdais.

Veikloje dalyvavo ir mūsų projekto „Pasivaikščiojimai su specialistais“ naujai prisijungęs dalyvis muzikos mokytojas Linas. Jis su vaikais dainavo „Švelnuko“ dainą ir ją lydėjo nuotaikingais judesiais.

Žaidėme žaidimus, skatinančius draugystę, savitarpio pagalbą, draugo jutimo šalia.

Pasisveikinimo dienos veikla – neatsitiktinė. Dalyvaujame tarptautiniame projekte „Draugystės pynė“ .Šio projekto tikslas – paminėti  tarptautinę neįgaliųjų dieną, kuri bus gruodžio trečiąją.  Visi kartu spalvinome rankutes, kurios atskuba padėti draugui.

Šventę vainikavo bendras draugystės ratelis.

Tuo tarpu, projekto „Pasivaikščiojimai su specialistais“ kūno kultūros mokytoja Eita, pasaulinę sveikinimosi dieną šventė kartu su vaikais kūno kultūros pamokėlėse, organizuodama savitarpio pagalbos veiklas.

Spec. pedagogė Natalja Bulotienė