Pasveikink pirmoką su Rugsėjo 1-ąja

2016-09-19

Atsiliepdami į Druskininkų savivaldybės administracijos iniciatyvą „Pasveikink pirmoką su Rugsėjo 1-ąja“, nusprendėme pasveikinti savo kaimynus – dar visai neseniai buvusius mūsų darželio auklėtinius, o dabar jau Atgimimo mokyklos pirmokėlius. „Drugelio“, „Boružėlės“, „Eglutės“ ir  „Saulutės“ grupių vaikai su auklėtojomis, meninio ugdymo pedagogas Linas, kūno kultūros mokytoja Edita, direktoriaus pavaduotoja Zita bei darželio direktorė Rasa rugsėjo 19 d. atėjo į mokyklą su dovanomis.

Prie mokyklos visus pasitiko direktorė Danutė, direktoriaus pavaduotoja Virginija, socialinė pedagogė Agnė ir trys pirmokų klasės su mokytojomis Edita, Jolanta ir Daiva.

Ir mokinukai, ir darželinukai visi kartu darė „Kirmėliuko Infantino“ mankštą, sudainavo „Futboliuko“ dainelę. Darželio pedagogai linkėjo vaikams sėkmės  moksluose ir sporte, mokytojoms – ištvermės bei kantrybės ir, kadangi abi ugdymo įstaigos dalyvauja „Futboliuko“ projekte, įteikė kiekvienai klasei po futbolo kamuolį.

Mokyklos direktorė Danutė pasidžiaugė abipusiu bendradarbiavimu tarp įstaigų bei palinkėjo dar daugiau bendrų renginių ir projektų.