Pedagogai tobulino veiklos planavimo kompetenciją

2017-06-12

Šiemetinis birželis – gana aktyvus ne tik vaikams organizuotų judrių veiklų, bet ir pedagogų kvalifikacijos tobulinimo prasme. Vos spėjo per savaitgalį pedagogų galvose susigulėti penktadieninės Idėjų mugės įspūdžiai, o jau pirmadienį, birželio 12 d., darželyje buvo diskutuojama apie ugdymo turinio planavimo naujoves. Marijampolės kolegijos lektorė, taip pat auklėtoja – praktikė Lina Seliokienė dalijosi įžvalgomis apie vaikų pasiekimų ir pažangos vertinimu grįstą pedagogų darbo planavimą, skatino seminaro dalyvius iš lopšelių-darželių „Žibutė“ ir „Bitutė“ diskutuoti apie vaikų vertinimo ir planavimo ypatumus. Darbas vyko sklandžiai ir produktyviai, pedagogės galėjo išsakyti savo nuomonę, pabendrauti aktualia tema ir grupelėse pabandyti parengti savaitės planą kitaip.