Piešėme katinėlius

2016-05-09

Klubas „Top Miau“, įsikūręs Vilniuje, Druskininkų savivaldybės vaikams suorganizavo piešinių konkursą „Mano mielas katinėlis“. Kiekviena įstaiga turėjo išrinkti po 10 savų nugalėtojų ir pranešti klubui. Kadangi „Drugelio“, „Boružėlės“ „Eglutės“, „Ąžuoliuko“ ir „Saulutės“ grupių (jos dalyvavo konkurse) vaikai nupiešė vienas už kitą gražesnius piešinius, atrinkti gražiausius į pagalbą pasikvietėme net meno mokyklos dailės mokytojas . Laureatais tapo: Matas Dzikevičius ir Augustė Grigaitė iš „Drugelio“ grupės ( 10 ir 9 vietos), Jorūnė Katauskaitė ir Gabija Janulevičiūtė iš „Ąžuoliuko“ grupės (8 ir 7 vietos), Ieva Šapašnikovaitė ir Vasarė Kvedaravičiūtė iš „Saulutės“ grupės ( 6 ir 2 vietos), Liepa Maskalenkaitė ir Abigail Amelija Brown iš „Boružėlės“ grupės ( 4 ir 3 vietos) bei Patricija Savonytė ir Goda Bučionytė iš „Eglutės“ grupės ( 5 ir 1 vietos). Vaikai gavo prizus ir kvietimus į pasaulinę kačių parodą, kuri vyks Druskininkuose gegužės 21-22 d.

Sveikiname laureatus ir linkime sėkmės kituose konkursuose!

Auklėtoja N.  Bulotienė