Rieda ratai rateliukai

2016-09-22

„Žibutės“ lopšelis-darželis Tarptautinę dieną be automobilio minėjo du kartus: rugsėjo 20 d. vyko Druskininkų visuomenės sveikatos biuro organizuotas renginukas, kuriame dalyvavo viduriniojo, vyresniojo ir priešmokyklinio amžiaus vaikai, o rugsėjo 22 d. prie Respublikinės ikimokyklinių įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacijos inicijuotos akcijos „Rieda ratai rateliukai“prisijungė net 202 mūsų darželinukai – nuo dvimetukų iki šešiamečių. O jau kokios „ratuotos“ priemonės, papuoštos įvairiaspalviais balionais, dalyvavo: dviratukai, triratukai, paspirtukai, lėlių vežimėliai, žaislinės mašinytės, traukiami ir stumiami žaisliukai – kiekvienam pagal amžių ir pajėgumą…

Atlikę mankštelę vaikai su savo „transporto“ priemonėmis fotografavosi bendrai nuortraukai, o po fotosesijos išsiskirstė po trasas: lopšelinukai ir jauniausi ikimokyklinukai „važiavo“ aplink darželį, „Varpelio“, „Ežiuko“ ir „Pelėdžiuko“ grupės smagiai sau riedėjo miško dviračių takais, o „Drugelio“, „Boružėlės“, „Eglutės“ ir „Saulutės“ gr. vaikai  „viražus“ atlikinėjo Jaunimo užimtumo centro aikštelėse. Vaikai mokėsi važiuoti atsargiai, saugiai, neužkliudant draugo. Žinoma, neapsieita be nedidelių „susidūrimų“, paspirtukų gedimų, balionų susprogimų, bet viskas praėjo laimingai, ašarėlės nudžiūvo, ir visi patenkinti pasiekė savo finišus.

 Prašom sekti RIUKKPA facebook paskyrą https://www.facebook.com/riukkpa, kur bus paskelbtas foto konkursas „Ratuočiausias Lietuvos darželis“. Daugiausiai „Patinka“ sulaukusi įstaiga gaus prizą. Padėkite „Žibutei“tapti „ratuočiausiu“ darželiu!