Rudenėlio dovanos lopšelyje

2016-10-17

Spalio 13 d. ir patys mažiausieji – „Nykštuko“, „Aguonėlės“, „Obuoliuko“, „Naminuko“ ir „Kregždutės“ grupių vaikai šventė savo Rudenėlį. Pasipuošę vaisių ir daržovių karūnėlėmis ir emblemomis, vaikai sulaukė „svečių“ –  rudeninių fėjų kostiumais apsirengę pas vaikus atėjo Saulutės iš „Nykštuko“ grupės mamytė su savo drauge, pakalbinusios vaikus apie rudenėlio gėrybes bei atnešusios dovanų: obuolių, kriaušių, aviečių. Dar vaikai pievelėje rinko kaštonus bei giles ir iš jų dėliojo mozaiką, o kai pasirodė mokytojas Linas su gitara, kartu su Rudens fėjomis pasuko ratelį „Graži mūsų šeimynėlė“. Renginukas, sumanytas „Nykštuko“ grupių auklėtojų Julės Masionienės ir Rūtos Milašienės, sudomino visus vaikus, o gavus obuolį, kriaušę ar avietę, ašaros nudžiūvo ir nedrąsiausiems naujokėliams.