Rudenėlis ir jo turtai

2016-10-11

Turbūt viena mylimiausių vaikų švenčių darželyje – Rudenėlio šventė. Jos mažieji kasmet labai laukia, nes trumpam gali tapti „vaisiais“, „daržovėmis“, „grybais“, smagiai padainuoti apie rudenėlį ir jo gėrybes, pasisukti rudeniškame ratelyje, padaryti darželyje su auklėtoja  ar kartu su tėveliais namuose rudeninį paveikslą ar kompoziciją iš rudens gėrybių ir atnešti parodon…

Šiemet spalio 11 d. pramoginio rytmečio „Rudenėlis ir jo turtai“ organizatoriai – „Varpelio“ gr. pedagogės Vilma (Svogūnas) ir Laima (Rudenėlis) bei  meninio ugdymo mokytojas Linas (Vėjas) sumanė į kiemą sukviesti visas ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus grupes, šia proga virtusias „obuoliukais“, „pomidorais“, „žirniukais ir pupelėmis“, „grybukais“, „svogūnėliais“ ar „moliūgais“. Daug džiaugsmo vaikams sukėlė nuotaikingos dainelės ir rateliai apie jų „personažus“, o „rudeninių lapų baletas“ įtraukė ne tik šventės dalyvius, bet ir žiūrovus – lopšelinukus, kurie savąjį Rudenėlį pasitiks ketvirtadienį.

Pasibaigus „daržovių“ ir „vaisių“ paradui, Vėjas skubino Rudenėlį traukti toliau, bet Rudenėlis dar spėjo pranešti, jog jo vaišes vaikams Vėjas niekadėjas išblaškė po visą kiemą. Tad visi skubėjo į savo žaidimų aikšteles ieškoti Rudenėlio vaišių pintinių, o radę dalijosi ir ragavo. Ačiū, Rudenėli!