Šeimos diena darželyje

2016-05-18

Gegužės 13 d. šventėme Šeimos dieną. Taip kartu paminėjome ir praėjusią Motinos, ir artėjančią Tėvo dienas – skirdami dėmesio visiems šeimos nariams. Ant gražiai papuoštos pakylos lauke po darželio direktorės Rasos Vaisietienės sveikinimo vienos po kitų lipo vaikų grupės su gražiausiais žodeliais, eilėraščiais, dainelėmis, šokiais, skirtais mamytėms, tėveliams, močiutėms, seneliams, net proseneliams. Gausiai susirinkę vaikų šeimų nariai aplodismentais dėkojo vaikams už pasirodymus. Šventinės nuotaikos nesugadino ir lietus – nulijo tik tada, kai visi koncerto dalyviai jau buvo sugrįžę namo.

Šeimos dienos proga vaikai pripiešė piešinukų tema „Mano šeima“. Paroda eksponuota šviesiajame darželio koridoriuje, ir visi norintieji ją gali aplankyti.