Su Rugsėju!!!

2016-09-01

„Ruduo – spalvų aruodas – Rugsėjo 1-ą šaukia, vaikų džaugsmingą juoką tuoj ves į grupę jaukią“…

Šiemetinis rugsėjis į darželio grupes atvedė kaip niekad gausų būrį vaikučių, kurie kartu su tėveliais ir auklėtojomis pirmosios rudens dienos popietę susirinko prie darželio pakylos „traukinuko“, kad susikibę rankomis pasidžiaugtų susitikimu po vasaros atostogų, padovanotų vieni kitiems šypsenas. Direktorės Rasos Vaisietienės pasveikinti ir renginio vedėjų pedagogių Ritos bei Nataljos paraginti vaikai, tėveliai, padagogai pagal meninio ugdymo mokytojo Lino grojamas melodijas šoko, dainavo ir smagiai bendravo.

„Gražiausi skamba žodžiai, – nuo jų širdis sušyla. Gerumas susitelkęs lyg debesėlis kyla…“