Sudie, darželi!

2016-05-31

Paskutinės gegužės dienos darželyje visada paženklintos šviesaus liūdesio ženklu: į mokyklą kasmet išleidžiame po porą priešmokyklinukų grupių. O šiemet darželį palieka dar daugiau vaikų: visas būrys vyresniojo amžiaus vaikų išeina į „Atgimimo“ mokyklos ir „Saulės“ pagrindinės mokyklos priešmokyklinio ugdymo klases. Todėl keturias popietes skambėjo atsisveikinimo su darželiu žodžiai, dainelės eilėraščiai. „Bitelės“ ir „Naminuko“ grupių vaikai tėvelius ir darželio darbuotojus kvietė į darželio salę, „Pelėdžiuko“ grupė su auklėtojomis ir tėveliais vyko į Didžiasalį paragauti ūkininkės Auguvienės spaustų sūrių ir ten gamtoje paskutinį kartą drauge pasibūti, o „Ąžuoliuko“ ir „Saulutės“ grupių priešmokyklinukai atsisveikinimo koncertą surengė darželio kieme.