Sukam kelionių ratuką

2016-05-18

Kadangi vyresniųjų grupių šios savaitės tema „Sukam kelionių ratuką“, „Naminuko“ gr. vaikai ir auklėtojos keliavo į K. Dineikos parką kur grožėjosi atbudusia, kvepiančia ir žaliuojančia gamta, spalvotais gėlynais, susitiko, pasportavo ir pasimankštino su seniai matytu draugu G. Grigeliu.

Po to savo kelionės ratuką pasuko į neseniai atidarytą „Knygų namelį“. Vaikai buvo sužavėti pačiu nameliu o dar labiau spalvotu ir žaismingu greta namelio pastatytu „skaitymų suoleliu“

Ėjo ne šiaip sau, o nešė dovanų savo jau daug kartų perskaitytą, mėgstamą knygutę. Mainais į ją iš knygų namelio lentynėlės pasiskolino dar nė karto vaikų nematytą ir neskaitytą knygutę.

Smagu ir džiugu kad yra mieste išradingų žmonių kurie sugalvojo tokį dalyką. Ačiū jiems. Ši paslauga įdomi, reikalinga ir naudinga ne tik vaikams bet ir suaugusiems bei miesto svečiams – poilsiautojams.

Grįždami vaikai dar aplankė prie Nemuno esantį garlaivį.

Į darželį vaikai parėjo pavargę tačiau patenkinti ir laimingi, nešini naują knygute.