Sužavėti šaškėmis

2016-05-09

2015-2016 m.m. antrąjį pusmetį „Ąžuoliuko” grupės priešmokyklinukus treniravo šaškių ir šachmatų sporto treneris Aleksandras Gerutis Petrauskas. Dėkojame treneriui už nenuilstamą darbą , svarbų indėlį į priešmokyklinukų ugdymą, vaikų asmenybės formavimąsi.

Šaškės – tai „Ąžuoliuko’ grupės aistra. Šešiamečiai mielai mokėsi jomis žaisti. Treneris, surengęs asmenines varžybas grupėje, išaiškino geriausius žaidėjus. Tai trečios vietos laimėtojai Žemyna Stankauskaitė ir Matas Janulevičius, antros vietos laimėtojai Urtė Baležentytė ir Edvinas Balčius bei  pirmą vietą iškovoję Jorūnė Katauskaitė ir Nojus Kašlejus. Jie dabar ruošiasi varžyboms su buvusiais darželio auklėtiniais, dabartiniais “Atgimimo” mokyklos pirmokais. Sėkmės jiems!

Auklėtoja N. Bulotienė