Sveikos bendruomenės link

2017-02-10

Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras skatindamas ugdymo įstaigų bendruomenių fizinį aktyvumą bei stiprindamas bendradarbiavimą su švietimo įstaigomis, vasario 9 d., organizavo renginį – ,,Sveikos bendruomenės link“, kuriame vyko šiaurietiškojo ėjimo žygis ir protmūšis.
Renginio susirinkusieji atliko apšilimo mankštą, buvo supažindinti su šiaurietiškojo ėjimo technika, lazdomis, jų ilgio pasirinkimo aspektais, dažniausiai pasitaikančiomis ėjimo klaidomis. Taip pat buvo supažindinti su šio ėjimo nauda sveikatai, o vėliau žygio dalyviai  šiaurietiškojo ėjimo techniką išbandė praktiškai.
Po teorinės ir praktinės šiaurietiškojo ėjimo dalies žygeiviai susirinko Druskininkų turizmo ir verslo informacijos centre. Jame vyko protmūšis – ,,Ne tik apie sveikatą“, kurį sudarė du turai. Pirmajame ture buvo pateikti bendri klausimai, susiję su sveikata. Antrajame ture buvo užduodami klausimai apie sveikatos stiprinimą. Renginio pabaigoje susumavus komandų surinktus taškus paaiškėjo, kad pirmąją vieta užėmė lopšelio – darželio ,,Žibutės“ komanda, kuriai buvo įsteigtas Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro prizas. 
Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuras reiškia padėka Druskininkų turizmo ir verslo ir informacijos centrui už suteiktas patalpas. Taip pat tikimės aktyvaus tolimesnio bendradarbiavimo su ugdymo įstaigomis bei viliamės, kad tai taps gražia tradicija ateityje.
Druskininkų savivaldybės VSB informacija