Šventė JUS-e

2015-12-23

Pagaliau gruodžio 22 dieną ir ikimokyklinių grupių vaikai sulaukė Kalėdų senelio! Kadangi šio amžiaus vaikučių yra nemažai – net 9 grupės, Senelis visus juos ir  tėvelius pakvietė į Jaunimo užimtumo centro salę, kuri irgi pasirodė ankštoka tokiam dideliam būriui Snieguolių ir Nykštukų. Bet visi buvo labai drausmingi, organizuoti, klausė auklėtojų – nykštukių ir vakaro vedėjos auklėtojos Ritos.

O prasidėjo šventė meninio ugdymo mokytojo Lino smuikuojama melodija „Tyli naktis“, per kurią ant scenos užlipo Žiema ir keturi nykštukai su žibintais („Bitelės“ grupės auklėtoja Marytė ir jos auklėtiniai), kurie pasveikino visus su šventomis Kalėdomis ir padovanojo kalėdinę ugnelę. Sveikinimus pratęsė vedėja Rita – ir prasidėjo Šventė! Vaikai sustoję rateliais pagal amžiaus grupes, šoko savo ratelius, deklamavo ir dainavo. Visiems labai patiko Senio Besmegenio („Kregždutės“ grupės auklėtoja Odeta) ir jo palydovės Laputės ( Godutės iš tos pačios grupės) duetas.

Įpusėjus šventei pasigirdo bruzdesys už scenos: tai Kalėdų senelis su Snieguole, pasikvietę Nykštukus į pagalbą, įvežė rogutes, pilnas dovanų dėžių. Vaikų akelės sublizgo, ir šokiai bei rateliai dar smagiau sukosi. Senelis davė vaikams įvairių užduočių, patikrino jų žinias iš įgūdžius. Galiausiai į ratelį buvo pakviesti ir tėveliai – tradicinis „Jurgelis – meistrelis“ sukėlė didžiausią šurmulį. O po jo prasidėjo fotosesija ir dovanų dalybos. Su saldainių maišeliais vaikai nors ir pavargę, bet patenkinti skirstėsi namo.