Šventinis paštas veikė sklandžiai

2016-11-24

Ketvirtosios jubiliejinės savaitės dienos rytą šventinis „paštas“ dirbo visu pajėgumu: grupėse vyko gimtadieninių sveikinimo atvirukų gamyba. O kai jau atvirukai, pilni nuoširdžiausių linkėjimų darželiui, buvo paruošti, tada juos bei namuose su tėveliais padarytus grupių vaikučiai nešė ir metė į pašto dėžę foje. Paštas dar veiks ir penktadienį, todėl, jei nespėjote šiandien sveikinimo „išsiųsti“, galėsite tai padaryti rytoj. Paskubėkite!..

Popietę į salę rinkosi darželio darbuotojai: juos atokvėpio valandėlei vaikų miego metu iš grupių išleido tėveliai – savanoriai, mielai sutikę pasaugoti ramų vaikučių miegą. Širdingas ačiū Jiems už tai. O salėje svaigiai elegišką nuotaiką dovanojo „Mikučio“ studijos išilginių fletų konsortas, vadovaujamas Juozo Mykolainio. Po koncerto darbuotojai dar pasiliko kavos-arbatos puodeliui, o saldumynais juos vaišino UAB „Iki“.