Tarptautinė vaikų diena darželyje

2016-06-01

Birželio 1-ąją, Vaikų gynimo dieną, lopšelyje-darželyje vyko smagus sportinis renginys – Olimpinė diena. Kūno kultūros pedagogė Edita Kibirkštytė ir auklėtoja Odeta Junelytė parengė dienos programą, kurioje buvo numatytos erdvės – „arenos“ ir atskiros rungtys jose jaunesniojo, viduriniojo, vyresniojo ir priešmokyklinio amžiaus vaikams bei patiems mažiausiems – lopšelinukams.

                     Olimpinė diena prasidėjo iškilmingai: vaikai rinkosi su savo grupių vėliavomis, kūno kultūros mokytoja Edita įžiebė olimpinį deglą, priminė kilnaus sportinio elgesio taisykles, pakvietė vaikus atlikti „Kirmėliuko Infantino“ mankštą.

                     Po bendros pradžios vaikai skirstėsi į „arenas“, kur varžėsi numatytose rungtyse bei aktyviai judėjo: žaidė krepšinį, futbolą, badmintoną, judriuosius žaidimus, atliko judesius su „Parašiutu“. Patys mažiausieji, lopšelinukai, šokinėjo ant batuto, džiaugėsi čiuoždami čiuožynėmis, žaisdami spalvotais kamuoliukais.

                      Pabaigoje laukė siurprizas – gaivinantys ledai.