Vaikai kūrė knygeles

2016-04-13

Balandis – mėnuo, skirtas meilės knygai bei skaitymo skatinimui, tęsiasi. Pradėję jį Knygos dienai skirtu renginiu, vaikai toliau dalyvauja veiklose, skirtose visapusiškam susipažinimui su knyga.

Ikimokyklinės grupės įsijungė į meninės raiškos projektą „Mano knygelės margi lapeliai“. Vaikai gamino knygeles: piešė, aplikavo, gražiai susegė, auklėtojų padedami, užrašė pavadinimus  ir atnešė į salę, kur pateikė parodai. Įvairaus formato ir turinio knygelės ( mažesnės, didesnės, įvairių formų, iliustruojančios jau žinomas bei pačių vaikų  kurtas pasakas, apie saugų eismą ir pan.) traukė akį ir masino pavartyti. Šalia pačių gamintų knygelių vaikai išeksponavo ir iš namų atsineštas mylimiausias knygutes.

„Ežiuko“ gr. auklėtinė Elinga – pasakos personažas Elza – su auklėtoja V.Jarmalavičiene, suorganizavusia parodos atidarymą, apžiūrėjo visas vaikų gamintas knygeles, aptarė jų turinį ir apdovanojo grupes knygų skirtukais. Vaikai deklamavo eilėraštukus apie knygą, patys reklamavo knygeles kitų grupių vaikams