Vaikystės svajonių aitvarai

2017-06-05

Taip jau atsitiko, kad Vaikų gynimo dieną paminėjome birželio 2-ją. Bet tai visai nesumenkino šventės svarbumo ir nusiteikimo. Pradžioje vaikai žiūrėjo nuotaikingą „Nieko sau teatro!“ iš Vilniaus spektaklį „Afrika“. Po jo labai gražiai pasiruošę eilėraštukais, dainelėmis ir rateliais visus pasveikino „Ąžuoliuko“ grupės vaikai ir auklėtojos Asta ir Julija, pakvietę po koncerto susirinkti kieme, kur baltais balandžiais papuoštose aikštelėse vaikai leido į dangų balionus su savo svajonėmis (vieni užaugę norėtų būti traktorininkais, kiti – lakūnais, treti – auginti gėles…) ir skraidino aitvarus. O kaipgi šventė be siurprizo: direktorė Rasa išdalino net 6 dėžes ledų! Jais vaikus jų šventės proga vaišino VšĮ „Kretingos maistas“.