Voveraičių Velykos

2017-04-19

Balandžio 19-ji, ketvirtoji šv. Velykų diena, išaušo vėsi, bet saulėta – kaip tik tinkama smagiam renginiui kieme. „Voveraitės“ grupės auklėtojos V. Jarmalavičienė ir S. Nalevaikienė suorganizavo „Voveraičių Velykas“ visiems ikimokyklinio ir priešmokyklinio amžiaus vaikams. Virginija, tapusi Velyke, ir Sandra, apsirengusi Viščiuko kostiumą, žaismingai ir linksmai priminė vaikams Velykų papročius, o su meninio ugdymo mokytojo Lino pagalba subūrė juos bendram šurmuliui – rateliams ir žaidimams. Išdalinusi lauktuves už gražiai padeklamuotus eilėraščius ir įmintas mįsles Velykė perdavė žodį Viščiukui, kuris paskelbė margučių ridenimo ir įvairių estafečių su margučiais pradžią. Grupės su savo margučių krepšeliais, pasiskirstę po darželio teritoriją, linksmai ir azartiškai žaidė ir lenktyniavo.