„Žibutėje“ – nauja mažojo futbolo aikštelė

2016-05-18

Gegužės 16 d. lopšelyje-darželyje „Žibutė“ vyko gražus sportinis renginys: dirbtinės dangos aikštelės, skirtos mažajam futbolui, atidarymas.

        Darželis – projekto „Futboliukas“ dalyvis nuo 2015 m., projekto dėka  gavęs nemažai paramos mažojo futbolo žaidimo organizavimui darželyje. Neapsiribodami šia parama, 2015 m. pateikėme pateikti paraišką dėl paramos Lietuvos futbolo federacijos (LFF) fondui „Užauginkime Ronaldo Lietuvai“, ir mums buvo paskirta dirbtinė  futbolo aikštelės danga. Lėšų aikštelės pagrindui įrengti skyrė Druskininkų savivaldybė.

2016 m. pateikėme paraišką tam pačiam fondui ir gavome vartelius bei 10 futbolo kamuolių. O iš paramos futbolui fondo  visai neseniai atkeliavo apsauginis tinklas aikštelei. Taigi šventės metu pademonstravome visas priemones, kurias gavome iš paramos fondų. Dėkojame Lietuvos futbolo Federacijai, Masinio futbolo asociacijai (MFA)  bei Druskininkų savivaldybei už   dėmesį  mažųjų futbolininkų ugdymui.

Į aikštelės atidarymo šventę atvyko daug garbių svečių: Druskininkų savivaldybės meras Ričardas Malinauskas, mero pavaduotojas Linas Urmanavičius, mero patarėjas Aivaras Kadziauskas, švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Diana Brown, darželio tarybos pirmininkas Artūras Skausmenis, „Atgimimo“ mokyklos direktorė Danutė Časienė, pavaduotoja ugdymui Virginija Žėkaitė ir mokyklos priešmokyklinukų komanda su mokytoja Daiva Milevskiene bei  svečiai iš Vilniaus: LFF prezidentas Edvinas Eimontas, MFA direktorius Vaidotas Rastenis ir vadybininkas Ignas Marcinkevičius. Renginį filmavo LFF televizija.

Gausiai susirinkusi darželio bendruomenė išklausė lopšelio-darželio direktorės Rasos Vaisietienės sveikinimą ir stebėjo  juostos kirpimo ceremoniją. Sveikinimo žodį tarė meras R. Malinauskas, LFF prezidentas E. Eimontas, MFA direktorius V. Rastenis, lopšelio-darželio tarybos pirmininkas A. Skausmenis, „Atgimimo“ mokyklos direktorė D. Časienė. Sportinėje šventės programoje pasirodė beveik visų amžiaus grupių vaikai: kūno kultūros pedagogės Editos Kibirkštytės vadovaujami jaunesnieji pademonstravo, kaip moka varyti kamuolį ir spirti į vartus, o priešmokyklinukų komanda susirungė su bendraamžiais iš „Atgimimo“ mokyklos. Savo sugebėjimus aikštelėje demonstravo auklėtojų ir mamyčių bei darželio darbuotojų vyrų ir tėvelių komandos. Už pagalbą teisėjaujant dėkojame Druskininkų sporto centro futbolo treneriui Raimondui Pašukiui.

Buvo smagu, kad šventės vedėjo Kiškiuko Olimpiuko (auklėtoja Rita Rimkevičiūtė) pakviesti į aištelę išėjo ir svečiai: meras R. Malinauskas, mero pavaduotojas L. Urmanavičius mero patarėjas Aivaras Kadziauskas (savivaldybės komanda)  bei LFF prezidentas E. Eimontas, MFA direktorius V. Rastenis ir vienas iš operatorių (LFF komanda).

 Įvarčių per visas varžybas tikrai buvo , tačiau ne jie svarbiausi – svarbiausia, kad karaliavo vien tik teigiamos emocijos, sveikas azartas ir puiki nuotaika!

Iš MFA atstovų rankų vaikai gavo dovanėlių, apdovanoti buvo ir kolegos iš „Atgimimo“ mokyklos, visai neseniai taip pat įsijungę į „Futboliuko“ projektą. Gyvendami draugiškoje kaimynystėje, naujojoje aištelėje rengsime bendrus futbolo turnyrus bei kitas sporto šventes.

https://www.youtube.com/watch?v=DabdgCZcXHQ 

http://www.lff.lt/lt/article/druskininku_darzelis_dziaugiasi_aikstele_is_uzauginkime_ronaldo_lietuvai