Žiemos olimpiada 2016

2016-03-05

Kaip jau buvo skelbta mūsų Naujienose, lopšelis-darželis sausio-vasario mėn. dalyvavo respublikinės ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacijos (RIUKKPA) bei Kauno lopšelio-darželio „Spragtukas“ organizuojamoje „Žiemos olimpiadoje 2016“. Jeigu  pirmąją – Olimpiados atidarymo dieną sniego dar buvo tiek, kad vaikai galėjo sėkmingai sulipdyti Olimpiados talismaną – kirmėliuką Infantiną, tai kitas dienas sniegas su lietaus pagalba tiesiog išnyko… O žiemos rungtis tai reikėjo kažkaip realizuoti. Na ir ką gi – ledo ritulys tapo vos ne žolės rieduliu ant dirbtinės dangos aikštelės, su slidėmis ir per šlapią žolę neblogai sekėsi pračiuožti, „biatlonas“ ir „akmenslydis“ taipogi visai gerai „prisitaikė“ prie tiesiog pavasarinių oro sąlygų. Netikite? 

 

Už „Žiemos olimpiados 2016“ veiklas reikėjo atsiskaityti organizatoriams Kaune. To padaryti į lopšelį-darželį „Spragtukas“ kovo 3 d. važiavo kūno kultūros pedagogė E. Kibirkštytė ir auklėtoja M. Svirnelienė. Visiems baigiamojo renginio dalyviams patiko mūsų pedagogių išradingumas, pritaikant veiklas prie oro sąlygų (slidinėjimas ant žolės net aplodismentų susilaukė).